Osobní rozvoj

Osobní rozvoj

"Je-li člověk nespokojený se svým stavem, může jej změnit dvěma způsoby. Buď změní podmínky svého života, nebo svůj duševní postoj. První není vždy možné, to druhé je možné vždy."

Ralph Waldo Emerson

Hledání souvislostí nespokojenosti v životě, stále se opakujících situací, pomoc při nalezení nového, funkčního postoje, jeho začlenění a funkčnost v běžném životě. Hledání té nejlepší cesty ve chvílích důležitých rozhodnutí a kdy tak úplně "nevíme co dál".

Konzultace, povídání o souvislostech, společné hledání a rozklíčování nefunkčních postojů.

1. ZDRAVÍ

Tělo reaguje na naše přemýšlení. V každém okamžiku si svůj zdravotní stav tvoříme. Jsme zodpovědní za to, jak se cítíme.

Hledání příčin vzniku nemocí, souvislostí s naším životem. Pomoc při volbě vhodného postupu (alternativní postupy, možnost propojení s klasickou léčbou, psychosomatika).

ŽENY A DÍVKY

Jak se cítíme jako "ženy"? Jak vnímáme svůj menstruační cyklus? Jako něco, co musíme každý měsíc "přežít" nebo jako velký dar? Víme, jak měsíční cyklus probíhá? Známe souvislosti pánevní oblasti a našeho života? Jak přijímáme svoji sexualitu? Objevují se problémy s inkontinencí? Pocity strachu a nepřijetí po ženských operacích? Jak se cítíme v našem těle - máme jej rády?

Jsou pro nás tato témata tabu nebo přirozená? Všechny ženy jsou moudré a krásné. Pojďme svoji moudrost a krásu znovu objevit. A znovu se krásně cítit!

2. TVORBA

Naplňuje nás naše práce, tvorba, zájmy? Žijeme to, co chceme? Dělat to, co "máme" a dělat to s radostí je nezbytnost pro náš život. Pro ženy i muže stejně.

3. HOJNOST

Je přirozené mít peníze pro naši tvorbu, vše, co v životě potřebujeme.

4. PARTNERSTVÍ

Naše vztahy nám vždy ukazují, jak to máme sami se sebou. Ukazují nám dokonalé zrcadlo. Jak to máme s okolím?

Naplněné partnerství je naší přirozeností. Možnost růst na nejvyšší možné rovině - v dualitě partnerského vztahu je největší dar.